Naturalne preparaty – w trosce o dobre zdrowie i kondycję

0
227

Spośród wielu oferowanych na rynku produktów pozytywnie wpływających na zdrowie i wygląd organizmu człowieka warto zwrócić uwagę na to, co rzeczywiście decyduje o ich skuteczności. Niewątpliwie takim czynnikiem jest skład danego specyfiku, dlatego wiedza o jego właściwościach daje rozeznanie w spektrum jego rzeczywistego oddziaływania, jak i indywidualnego zapotrzebowania.

Probiotyki

Probiotyki to preparaty, które ze względu na swój skład nazywane są „dobrymi bakteriami”. Zawierają żywe bakterie lub drożdże, które mają potwierdzone dobroczynne właściwości. Znajdują się w niektórych produktach spożywczych, takich jak jogurt, kefir czy kiszonki, ale są także dostępne jako leki, środki spożywcze i suplementy diety.

S-Probio

To firma, która jest producentem procedury probiotycznej S-Probio o bardzo wysokich parametrach i standardach.

Bardzo rozpoznawalnym specyfikiem marki S-Probio jest PBM ProbioMinerał, który jest naturalnym, ekologicznym produktem mającym postać pudru. Jest biologicznym antidotum potęgującym kolonizację szczepów probiotycznych, które wypierają florę patogenną (pleśnie i grzyby) oraz likwidują toksyny znajdujące się w bezpośrednim sąsiedztwie. Sprawia, że pożyteczne mikroorganizmy mogą się rozwijać, tworząc tym samym przestrzeń życiową dla całego ekosystemu. Posiada najwyższy wskaźnik probiotyczny.

Działanie i zalety ProBioMinerał

Bakterie probiotyczne wypierają florę chorobotwórczą i przyczyniają się do wielu korzystnych procesów normalizujących pracę układu pokarmowego. Między innymi neutralizują i eliminują z organizmu substancje toksyczne, w tym bakterie i ich metabolity, zmniejszają utratę elektrolitów i wzbogacają ich skład, sprzyjają poprawie czynności mikroorganizmów pożytecznych dla człowieka, oczyszczają chore i osłabione komórki, odrzucają obumarłe oraz przywracają przemianę materii.

Oferta sklepu S-Probio

W ofercie firmy znajdują się również profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała, zębów, włosów i paznokci.

Są to wysokiej jakości naturalne preparaty takie jak: kremy, balsamy, maski, płyny do demakijażu, eliksiry pod oczy, żele do mycia, pomadki, peelingi, pasty do zębów, szampony i odżywki do włosów, które dzięki swojemu składowi pozwalają dopasować je do każdego rodzaju cery.

Do ich przygotowania wykorzystano znany ze swoich regeneracyjnych właściwości kolagen wzbogacony o inne starannie wyselekcjonowane aktywne składniki takie jak: papaina, subtylizyna, ziemia okrzemkowa, serycyna, wielocząsteczkowy kwas hialuronowy, niejonowe złoto, spirulina, laktoferyna, mączka z tapioki, witamina A, fluid z nasion chia, olej z orzeszków makadamia.

Stosowanie tych naturalnych kosmetyków zalecane jest w przypadku objawów starzenia się skóry, ale sprawdzi się również w walce z rozstępami, w łagodzeniu zmian alergicznych, wygładzaniu blizn oraz innych niedoskonałości skóry.

Warto zapoznać się z pełną ofertą sklepu galeriakosmetyczna.com.pl, gdzie sklep internetowy Galeria Kosmetyczna oferuje szeroki asortyment kosmetyków, które bardzo dobrze sprawdzą się do pielęgnacji i odżywienia skóry twarzy oraz całego ciała, a także włosów, paznokci i zębów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here