Podróż poślubna - gdzie warto pojechać?

Po niezapomnianym weselu i zabawie do samego rana, nadszedł czas na podróż poślubną. Coraz więcej par decyduje się na wyjazd już następnego dnia. Zastanawiacie się, gdzie warto pojechać na miodowy miesiąc?

Planujmy wcześniej  

Organizacja podróży poślubnej w ostatniej chwili nie jest raczej dobrym pomysłem. Przysporzy nam tylko stresu, którego i tak dużo już przeżyliśmy. Wskazane jest więc zarezerwowanie terminu kilka miesięcy przed ślubem. Oczywiście oferty last minute są kuszące i atrakcyjne cenowo, ale w tym wypadku po prostu mogą się nie sprawdzić. Jeżeli brakuje nam środków finansowych na ten cel, to pomocne mogą okazać się pożyczki pozabankowe. Ich zalety to szybka dostępność i możliwość spłaty w niewielkich ratach. Nie zapominajmy jednak, że pożyczki pozabankowe wymagają spłaty w przyszłości.      

Trochę szaleństwa…   

Świętowanie początku wspólnego życia jako mąż i żona, to niezapomniane przeżycie, do którego z pewnością będziemy wracać myślami. Piękne zdjęcia, drinki z palemką, zjawiskowe zachody słońca oraz huczne, wieczorne imprezy czy długie spacery po plaży… Każdy detal jest ważny, gdyż tę wyjątkową podróż zapamiętamy na całe życie.  

A może romantycznie…    

Wino, zabytki, piękne widoki i my, we dwoje – to idealny przepis na podróż poślubną. Z tego względu dużo nowożeńców wybiera na te wyjątkowe chwile Paryż, Barcelonę czy Pragę.  Zwiedzanie pięknych miast możemy przeplatać z nastrojowymi wieczorami. To świetne rozwiązanie. Zjawiskowe kamieniczki wytworzą nastrój, który udzieli się każdemu, nawet osobom nieprzepadającym za tego typu odpoczynkiem. To przecież ma być najbardziej magiczna podróżna naszego życia. Zadbajmy o każdy szczegół! Jeżeli brakuje nam środków finansowych, pomocne mogą okazać się pożyczki pozabankowe.       

A może trochę tajemniczości…. 

Niektórzy nowożeńcy decydują się na podróż poślubną, która ma w sobie nutkę tajemniczości. Takie wspólne odkrywanie nowych kierunków może być naprawdę urocze. Kierunki polecane dla takich osób to Hawaje, Malediwy, Lazurowe Wybrzeże, Mauritius. Te kierunki zapewnią nie tylko piękne widoki, ale także błękitne niebo i mnóstwo czystej wody. Są to odległe regiony, więc warto zadbać także o odpowiednią długość pobytu. Może spędzimy tam cały miodowy miesiąc?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here