Dlaczego przedłużanie rzęs należy wykonać w profesjonalnym salonie? Błędy i konsekwencje nieodpowiedniego wykonania zabiegu

Każda kobieta szuka sposoby, by zadbać o swój wygląd. Regularnie udajemy się do fryzjera czy kosmetyczki, nakładamy kremy ujędrniające, dbamy o swoje paznokcie i stale szukamy sposobu na młodzieńczy wygląd. Podobnie, jak w przypadku pielęgnacji paznokci, warto wiedzieć, jakie są najczęściej popełniane błędy w manicure hybrydowym, tak samo i w przypadku popularnego w ostatnim czasie przedłużania rzęs, dobrze jest wiedzieć o najczęstszych błędach. Niestety podobnie jak w manicure, błędy te nierzadko przynoszą bardzo poważne konsekwencje. Dlatego też warto się przed nimi ustrzec, a można to zrobić, tylko mając ich świadomość.

Profesjonalna stylizacja tylko przez doświadczoną stylistkę!

Doświadczenie przy przedłużaniu rzęs to podstawa. Niestety tutaj nie da się nic ukryć i każdy brak wiedzy czy doświadczenia będzie od razu skutkował poważnymi błędami i konsekwencjami. Dlatego też wybierając się na zabieg, postaw na sprawdzony salon z rzetelnymi i pozytywnymi opiniami. Taki możesz znaleźć za pomocą wyszukiwarki https://www.moment.pl/rzesy/przedluzanie-rzes/zielona-gora, która ujawni Ci najlepsze i  co najważniejsze, sprawdzone salony. Wybierając takie studio, zyskujesz pewność, że trafisz w dobre ręce. W tym zabiegu doświadczenie gra główną rolę.

Przedłużanie rzęs wymaga nie tylko stosownej wiedzy teoretycznej, ale także przebycia wielu kursów i zdobycia doświadczenia. To ono przekłada się na jakość wykonania zabiegu, a to zaś przekłada się na efekt i satysfakcję klientki. Profesjonalistka sprawdzi, jakie jest stan zdrowia Twoich rzęs, dokona dokładnej analizy, zapyta o ewentualne uczulenia i dobierze zarówno rodzaj rzęs, jak i metodę ich stylizacji. Na tej podstawie uzyskasz rzetelną usługę i efekt, który z pewnością Cię zadowoli.

Konsekwencje źle wykonanego zabiegu

Jeśli oddasz się w ręce nie do końca rzetelnej stylistki, możesz spotkać się z poważnymi konsekwencjami. Błędy w przedłużaniu rzęs niosą ze sobą poważne skutki, dlatego też należy ich bezwzględnie unikać. Do tych najpoważniejszych należą:

  • utrata naturalnych rzęs,
  • opuchnięcie powiek,
  • niebezpieczne dla zdrowia alergie,
  • a nawet utrata wzorku!

Jak widać, są to poważne konsekwencje, równie poważnych zaniedbań. Mogą być wynikiem takich błędów jak:

  • nieodpowiednio dobrana metoda do stanu zdrowia rzęs,
  • źle dobrane rodzaje rzęs,
  • nieprawidłowo wykonany zabieg (np. mocowanie zbyt wielu rzęs),
  • nieumiejętne przyklejenie sztucznych włosków,
  • zastosowanie klejów niewiadomego pochodzenia,
  • brak wywiadu i analizy stanu zdrowia rzęs.

Jeśli więc chcesz cieszyć się dobrym wyglądem i profesjonalnie wykonaną stylizacją, która da bezpieczeństwo i pożądane efekty, postaw na profesjonalne studio. Tylko w takim miejscu uzyskasz kompleksową usługę i gwarancję zadowolenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here