Kiedy pocałować dziewczynę?

W życiu każdego człowieka przychodzi moment, gdy emocje zaczynają brać górę, a beztroskie dziecięce życie zamienia się w szalone wojaże ze swoimi nastoletnimi już przyjaciółmi. Pojawiają się wtedy pierwsze zauroczenia i miłości, młodzieńcza werwa i wiara w jeszcze niezmącone szarością dorosłego życia ideały biorą często górę nad rozumem i posłuszeństwem wobec rodziców. Pierwsze miłostki mogą zdarzyć się już w nauczaniu wczesnoszkolnym, jest to jednak zauroczenie zdecydowanie niewinne opierające się na beztroskiej dziecięcej ufności czy wynikające z żartów. Pojedynczy „cmok” od sympatii na zabawie choinkowej może być wtedy miłym wspomnieniem na lata!
Życie poszczególne znajomości weryfikuje na różne sposoby i czasem szkolne znajomości, które wydawały się przyjaźnią na lata, zanikają tuż po zakończeniu edukacji i wyjechaniu do innego miasta na studia.
Chłopcy w okresie dojrzewania często działają instynktownie, kierują się chwilą, emocjami a także często niesłusznie – opinią grupy. Odpowiedź na pytanie kiedy pocałować dziewczynę z pewnością nie jest dla takiego dojrzewającego osobnika łatwa. Każda znajomość jest przecież indywidualna i niepowtarzalna, stopień zaangażowania zależy od dwóch często przeciwnych charakterów, bo jak wiadomo – przeciwieństwa się przyciągają. Jeśli nie wiesz kiedy pocałować dziewczynę – nie rób tego! Uczucie, które chcesz wyrazić poprzez to jednak dość intymne zbliżenie, nie może być czymś nachalnym, wymuszonym czy wynikać z presji otoczenia, np. zakładu z kolegami. Nie można pozwolić by nasze uczucia były przedmiotem rozgrywek osób trzecich. Stosowny moment na pocałunek przyjdzie sam, pod wpływem odpowiedniej, romantycznej atmosfery, długotrwałej, szczerej relacji i dobrego poznania swoich charakterów.
Pamiętaj, że czynność ta wymaga od ciebie nieco odwagi, nawet wtedy gdy wydaje ci się, że druga osobę świetnie znasz. Bądź pewny siebie i jak mówi popularne powiedzenie – jeśli powiedziało się A, należy powiedzieć tez i B. Przejście od słów do czynów może być w tym przypadku bardzo przyjemne i zwiastować długotrwałą relację, która być może przerodzi się w coś więcej?
Istotne jest by umiejętnie odczytywać znaki wysyłane przez drugą stronę. płeć piękna stosować może różnego rodzaju „wabiki” jak uwodzicielskie spojrzenia czy reżyserowana nieporadność. Zachęcając cię tym samym do zwrócenia większej uwagi na niej, jej potrzebach i oczekiwaniach względem danej chwili.
Pocałowanie dziewczyny to nie tylko kwestia zdobycia się na odwagę w danej chwili. Należy pamiętać, aby być do tego odpowiednio przygotowanym. Przed ewentualną randką nie jedz dużo a już w szczególności potraw, które mają intensywny smak i aromat oraz zostawiają w ustach wyczuwalny posmak. Pamiętaj o odświeżaczu jak gumy do żucia czy mentolowe pastylki. Na pewno chcesz zrobić na swojej partnerce pozytywne wrażenie, powinno ci także zależeć na tym by dziewczyna przypominając sobie to wydarzenie myślała o tobie, twojej pewności siebie i nieskazitelnym oddechu, a nie o subtelnej woni domowego bigosu, którym obficie nakarmiła cię przed wyjściem mama. Bądź romantyczny! To już taka ginąca cecha…

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułTeściowa
Następny artykułPrzedszkole

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here