Loteria lotto

Lotto jest to ogólna nazwa loterii organizowanych przez Totalizator Sportowy. Są oni legalnym podmiotem działającym na terenie Polski. Obecnie w ich ofercie możemy znaleźć gry takie jak:
Multi Multi czyli wytypowanie do dziesięciu liczb oraz wybieramy wielokrotność stawki podstawowej. Losowania odbywa się 2 razy dziennie.
Lotto czyli najbardziej popularna gra w Polsce. Zasady są proste typujemy 6 liczb w zakresie od jedynki do 49. Jeśli uda nam się poprawnie trafić przynajmniej 3 liczby wygrywamy pewną kwotę pieniędzy w zależności od kumulacji oraz innych potencjalnych zwycięzców. Kiedy jest losowanie lotto? W każdy wtorek, czwartek oraz w sobotę o godzinie 21:40.
Kaskada to kolejna gra, którą możemy znaleźć w ofercie Totalizatora Sportowego. W tej grze nie mamy możliwości wyboru liczb przydzielane one są od razu losowo. Wygrane w tej grze zawsze są stałe i nie zależne od puli.
Ekstra Pensja jest to gra w której każdy zwycięzca dostaje co miesięczną gotówkę w wysokości 5 tysięcy złotych przez okres aż 20 lat. Dodatkowo w przypadku śmierci zwycięzcy może ona być dziedziczona przez inne osoby.
Mini Lotto to gra bardzo podobna do standardowego Lotto jest jednak niewielka różnica. Gracz typuje tylko 5 liczb z zakresu od jedynki do 42 a, dodatkowo cena zakładu to tylko złotówka a nie 5 zł jak w przypadku Lotto. Niestety w związku z tym pula nagród jest odpowiednio mniejsza.
We wszystkich wyżej wymienionych grach występuje coś takiego jak Super Szansa. Możemy dokupić ją do naszego kuponu za 2 złote. Polega ona na tym, że nasz numer kupon musi zawierać te same cyfry co zostały wylosowane w danym losowaniu. Wygrywamy gwarantowaną kwotę od 2 złotych do 2 milionów złotych w zależności od liczby trafionych cyfr.
Keno to kolejna gra którą możemy znaleźć w ich ofercie. Co 4 minuty losowane jest 20 liczb z przedziału 1 do 70. Gracz ma możliwość wyboru za jaką stawkę chce grać, ile wybierze liczb oraz ile chce zawrzeć zakładów.
Eurojackpot to najnowsza gra oferowana przez Totalizator Sportowy. Bierze w niej udział aż 18 państw europejskich w tym Polska. Dzięki czemu pula do wygrania może wynieść aż 90 milionów euro czyli jakieś 375 mln polskich złotówek. Zakład możemy zawrzeć za kwotę 2 euro czyli 12,5 złotego. Losowanie odbywa się w każdy piątek o godzinie 21:00. Kupony które zwyciężyły sprawdzane są pod kątem wiarygodności w Niemczech i Danii.
W Polsce istnieje bardzo dużo punktów oraz kolektur własnych gdzie możemy zawrzeć zakłady do którejś z wyżej wymienionych gier. Liczbę tę szacuje się na około 15 tyś. Punkty te możemy znaleźć w galeriach handlowych, hipermarketach lub kioskach. Oprócz wyżej wymienionych zakładów loteryjnych mamy możliwość również zakupu zdrapki. Ich cena wynosi od złotówki do nawet 50 złotych. Na rynku jest bardzo dużo rodzai zdrapek. Niektóre są specjalnie robione na daną okazję jak na przykład impreza piłkarska, specjalne święto lub jakieś wydarzenie. Każda zdrapka posiada własny system zwycięstwa. Zdrapki są dobrą alternatywą dla loterii ponieważ w parę sekund możemy dowiedzieć się o wygranej i od razu ją odebrać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here