Pomysły na personalizowane prezenty

Są okazje, przy których zwykły prezent wybrany na szybko w przypadkowym sklepie to za mało. Jeśli chcesz, by Twój upominek został w pamięci obdarowanego na dłużej i cały czas wywoływał uśmiech na jego twarzy, zdecyduj się na prezent personalizowany, na przykład długopis z grawerem albo bransoletkę z wyjątkową zawieszką.

Długopisy z grawerem

Pióro lub długopis z grawerem sprawdzą się jako prezent dla osób, które będą ich używać na co dzień. Z takiego podarunku powinien więc ucieszyć się każdy nauczyciel, prawnik, czy lekarz. Owszem, personalizowany długopis czy pióro możemy podarować również dziecku, które idzie do komunii, jednak ono prawdopodobnie doceni jego wartość dopiero po czasie.

Długopisy z grawerunkiem to dobry wybór również jako pamiątka na zakończenie szkoły, obronę magisterską, czy prezent dla osoby, która odchodzi z pracy. Odpowiednio dobrana dedykacja sprawi, że te wyjątkowe wydarzenia będą upamiętnione na długi czas.

Bransoletka z zawieszką

Bransoletka to nieco mniej formalny prezent. Można podarować ją przyjaciółce, siostrze, czy mamie, ale również koledze, czy bratu, pod warunkiem, że wiemy, że lubią nosić tego rodzaju biżuterię.

Możemy wybierać między bransoletkami z metali szlachetnych, ale również takimi wykonanymi ze sznurka z metalowymi lub drewnianymi zawieszkami. Na każdej z nich można umieścić personalizowaną dedykację. Ważne, by przy wyborze konkretnego wzoru bransoletki brać pod uwagę upodobania osoby, której chcemy ją wręczyć. Dzięki temu możemy mieć pewność, że rzeczywiście będzie nosiła bransoletkę, którą od nas dostanie.

Personalizowany plakat

Kolejna ciekawa propozycja na niebanalny prezent to samodzielnie zaprojektowany plakat. Jeśli mamy pojęcie o grafice komputerowej, możemy przygotować go samodzielnie, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by skorzystać z jednego z wielu gotowych szablonów dostępnych w internecie.

Na plakacie możemy umieścić zdjęcie obdarowanej osoby z jakimś zabawnym podpisem. Możemy też pokusić się o opisanie jakiejś historii, którą wspólnie przeżyliśmy albo przerobienie jej zdjęcia. Ważne, by grafika miała jakiś osobisty akcent, dzięki czemu już na pierwszy rzut oka będzie wiadomo, kto i z jakiej okazji ją przygotował.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here